KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15893192
nr 1589 3192
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 23x36 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 januari 2024
kl 20:57:02
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren